۲۷ آذر ۱۳۹۳
اخبار «۱۰ قصه از امام رضا(ع)» برای کودکان

«۱۰ قصه از امام رضا(ع)» برای کودکان

به گزارش «خبرگزاری تخصصی کتاب متن» به نقل از «تسنیم»: کتاب «10 قصه از امام رضا(ع)» نوشته مژگان شیخی، از سوی انتشارات قدیانی در یک‌مجلد برای کودکان عرضه شد. نویسنده در این کتاب تلاش کرده است با زبانی روان، ساده و شیرین به زیبایی روایاتی را در قالب قصه‌هایی کودکانه بیان می‌کند که در کنار برقرار کردن ارتباط با مخاطبانِ خود، مفهومی دلنشین را در ذهنِ آنها باقی می‌گذارد.

بسیاری از اتفاقاتی که در گستره زندگی اولیای خدا پدید می‌آید، دارای مفاهیمِ فلسفیِ بسیار عمیقی است که در زمانی اندک نمی‌توان به تمامِ نکته‌های عمیقِ آن دست پیدا کرد اما می‌توان با زبانی دلنشین به گونه‌ای این قصه‌ها را روایت کرد که در ذهن نسل کنجکاو و ارزشمند کودک و نوجوان ماندگار باشد. این ماندگاری سبب می‌شود تا در مسیر زندگی، راهی روشن بیابند.

قصه‌های «سیب‌های گاز زده»، «یک‌درس تازه»، «غریبه آشنا»، «گنجشک چه می‌گفت؟»، «قرض عبدالله»، «صیاد آهو»، «درخت بادام»، «نماز باران»، «پیراهن یادگاری»، «مسافران مدینه» که در 115 صفحه تهیه و تنظیم شده، با تصویرگری سیدحسام‌الدین طباطبایی همراه است و در کنار خلقِ زیبایی، ارتباطِ خوبی با خواننده برقرار می‌کند.

مؤسسه انتشارات قدیانی، کتاب 10 قصه از امام رضا(ع)، در نوبت اول چاپِ سال 93 در تیراژ 1100نسخه به قیمت 175 هزار ریال به علاقه‌مندان قصه‌ها و روایت‌های مذهبیِ عرضه کرد. این مجلد به صورت 10 جلد جداگانه به قیمت هر جلد 2000 تومان نیز، منتشر شده است.


مطالب مرتبط


نظر شما چیست؟

برای نمایش عکس از gravatar یا دریافت پاسخ از مدیر. ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.

نظرات

نتیجه ای یافت نشد.