۱۱ بهمن ۱۳۹۳
اخبار رمان «آه با شین» نقد می‌شود

رمان «آه با شین» نقد می‌شود

به گزارش «خبرگزاری تخصصی کتاب متن» به نقل از «مهر»: رمان «آه با شین» برگزیده جشنواره داستان انقلاب در دهمین نشست «باشگاه کتاب» فرهنگسرای انقلاب اسلامی نقد و بررسی می‌شود.
در این نشست كه سیزدهم بهمن با حضور محمدکاظم مزینانی نویسنده این اثر برگزار می‌شود، یوسفعلی میرشکاک و ابراهیم حسن بیگی از نویسندگان و فعالان حوزه ادبیات داستانی حضور دارند به نقد و بررسی این اثر می‌پردازند. حمید باباوند مجری و کارشناس این نشست است و لیلا زارع، بازیگر سینما و تلویزیون خوانش بخش هایی از این اثر را برعهده دارد.

«آه با ‌شین» روایت فعالیت یک مبارز انقلابی چپ با فضای فکری کمونیستی است که از دهه‌ ۲۰ شمسی و بدو تولد شخصیت اصلی داستان آغاز می‌شود و تا سال ۹۰ ادامه دارد. در این رمان به نوعی به تناقضات و تفاوت‌های نسلی بین شخصیت اصلی و فرزندش اشاره شده است.

باشگاه كتاب فرهنگسرا امکان امانت این رمان به اعضاء کتابخانه ها و تهیه آن با تخفیف ۵۰ درصدی را نیز فراهم کرده است. دهمین نشست باشگاه كتاب دوشنبه سیزدهم بهمن ساعت  ۱۶ در سالن سپیده فرهنگسرای انقلاب اسلامی واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل كمیل، ابتدای كمیل شرقی برگزار می شود.


مطالب مرتبط


نظر شما چیست؟

برای نمایش عکس از gravatar یا دریافت پاسخ از مدیر. ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.

نظرات

نتیجه ای یافت نشد.