۱۹ اسفند ۱۳۹۳
هدیه کتاب جشنواره عید و کتاب

جشنواره عید و کتاب

اولین جشنواره کتاب و عید
روزهای سال جدید را با کتاب همراه کنید!

تعطیلات نوروز فرصت وبهانه مغتنمی است تا زمان بیشتری با کتاب سپری کنیم! شاید بد نباشد در کنار دید و بازدید از خانواده و آشنایان به دید و بازدید کتاب ها هم برویم.
اولین جشنواره «عید و کتاب» با پیام «من کتاب را دوست دارم ...» در سه بخش توسط موسسه کتاب متن و با حضور همه علاقه مندان به کتاب برگزار می شود، ما از شما دعوت می کنیم تا در جشنواره شرکت کنید.

کتاب عیدی بدهیم، کتاب عیدی بگیریم!
اولین بخش جشنواره رابطه ای است بین بحث شیرین عیدی دادن و عیدی گرفتن و کتاب! در این بخش ما به شما پیشنهاد می دهیم و تشویق می کنیم تا کتاب عیدی بدهید یا لااقل کتاب را هم در کنار عیدی های خود قرار دهید. این قسمت اول است.
در قسمت دوم به شما پیشنهاد می کنیم دیگران را هم تشویق کنید تا به شما کتاب عیدی بدهند.
البته به نظر ما هدیه دادن کتاب آدابی دارد، که بهتر است برای یک داشتن یک تجربه موفق از عیدی دادن کتاب آن را رعایت کنید! چند وقت پیش یادداشتی در این باره منتشر کردیم بد نیست این یادداشت را مرور کنید و توصیه هایش را به کار ببندید.
شاید با یک مشکل دیگر هم روبه رو شوید و انتخاب و تهیه کتاب مناسب برای شما کمی مشکل باشد. برای این مشکل هم می توانید به اولین قسمت «کتاب چی؟!» مراجعه کنید. در این قسمت پیشنهادهایی برای گروه های مختلف به شما ارائه داده شده است. علاوه بر اینکه می توانید از طرح تخفیف های عیدانه ما هم استفاده کنید و با هزینه کمتری هدیه های بهتری تهیه کنید.
یک راه دیگر هم وجود دارد و آن خرید «کارت های هدیه کتاب متن» است. شما می توانید با هر مبلغی که بخواهید این کارت ها را به دوستان و آشناهایتان هدیه بدهید و انتخاب کتاب های مورد علاقه یشان را به خودشان بسپارید. برای اطلاع از این بخش هم می توانید به قسمت «کارت های هدیه» مراجعه کنید.
پیشنهاد دیگر هم ارسال کتاب به بهانه عیدی برای دیگران است، که هیجان انگیز و غیرمنتظره هم هست. برای این موضوع هم  می توانید روی ما حساب کنید.

از هدیه هات عکس بگیر!
اگر تصمیم گرفتید تا همراه جشنواره عید و کتاب باشید، مهم نیست که کتاب های تان را از کجا تهیه می کنید، ما از شما درخواست می کنیم تا از عیدی هایی که به دیگران می خواهید بدهید و یا عیدی هایی که گرفته اید عکس بگیرید. قاعدتاً هرچه این عکس ها هنری تر و زیباتر باشد بهتر است. عکس هایتان را در وبلاگ تان، صفحه های شبکه های اجتماعی تان(با #عید و کتاب) به اشتراک بگذارید و نشانی اش را به ما اطلاع دهید، و یا اصلش را برای ما ایمیل کنید.
به بهترین آثار این بخش و بخش بعدی هدایایی از جنس کتاب اهدا خواهیم کرد!

داستانت رو بگو-1: از عیدی کتاب و کتابخوانی عیدانه بگو!
«داستانت رو بگو» قرار است خاطرات و لحظات شما با کتاب ها را واکاوی کند. در اولین قسمت از طرح «داستانت رو بگو» قرار است به لحظات شما و کتاب در عید بپردازیم.
از عیدی دادن و عیدی گرفتن تا مطالعه کتاب در روزهای بهاری بنویسید. این نوشته ها می تواند از رفتارهای کودکان شما در برابر عیدی گرفتن کتاب تا مطالعات عیدانه شما و ... باشد. پس داستان خود را بنویسید، منتشر کنید و برای ما هم ارسال کنید!
با امید روزهای خوش در سالی همراه با کتاب.

 


مطالب مرتبط


نظر شما چیست؟

برای نمایش عکس از gravatar یا دریافت پاسخ از مدیر. ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.

نظرات

نتیجه ای یافت نشد.