۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
اخبار «آقای غین» در نمایشگاه کتاب

«آقای غین» در نمایشگاه کتاب

به گزارش «خبرگزاری کتاب متن» به نقل از «فارس»:آخرین اثر مصطفی جمشیدی که «الهامات پیرامون زندگی آقای غین» نام دارد، توسط انتشارات «شهرستان ادب» ناشر برگزیده سال 93 به بازار کتاب عرضه می شود.

پیش از این رمان‌ها و مجموعه داستان‌های متعددی همچون «بیداری»، «گزارش وقایع نخل»، «شب رنج موسی»، «معبر به آخرالزمان»، «شنیدن آوازهای مغولی»، «خود نوشت»، «بازیافته‌های شهر دلتنگ»، «وقت نیایش ماهی‌ها» و «سونات عدن»  از این نویسنده 54 ساله منتشر شده است.

او که از جمله نویسندگان پرکار ادبیات کشور محسوب می‌شود، فعالیت‌های سینمایی متعددی نیز در کارنامه خود دارد که مدیریت واحد اقتباس بنیاد سینمایی فارابی از آن جمله است.

«الهامات پیرامون زندگی آقای غین» قصه زندگی یک شخصیت تاریک و روشن است که از دهه 50 و پیش از آن در منطقه‌ای در حوالی زاگرس و در شهر صوفیان زندگی می‌کند و شایعاتی پیرامون زندگی و مرگ او مطرح است. برهه تاریخی این رمان به دهه 40 و 50  بر می‌گردد و رویدادهای آن تا پیروزی انقلاب اسلامی ادامه می‌یابد.

انتشارات شهرستان ادب در ادامه سلسله فعالیت‌های خود در زمینه حمایت از نویسندگان عرصه ادبیات انقلاب اسلامی، اقدام به انتشار این رمان کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه کتاب به غرفه این انتشارات در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مراجعه فرمایند.   


مطالب مرتبط


نظر شما چیست؟

برای نمایش عکس از gravatar یا دریافت پاسخ از مدیر. ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.

نظرات

نتیجه ای یافت نشد.